0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Sanela Shkrielji dhe Marija Koçovska deputete të reja në Kuvend

Sanela Shkrielj dhe Maja Koçovska do të jenë deputetet e reja të LSDM-së në Kuvend. Ata vijnë në vendin e Slavjanka Petrovska, e cila tani është ministre e Mbrojtjes dhe në vendin e Bisera Kostadinovska Stojçevska, e cila është ministre e Kulturës. Ky vendim është marrë sot në seancën e 43-të të Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve (KSHZ).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle