Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Sançez: Mbështetja e NATO-s për Ukrainën është e palëkundur

Mbështetja e NATO-s për Ukrainën është e palëkundur dhe presidenti rus Vlladimir Putin nuk do t'i arrijë qëllimet e tij në vendin që forcat e tij sulmuan më 24 shkurt, tha sot kryeministri spanjoll Pedro Sançez.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle