0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQ

Samka Ibraimovski paralajmëroi dorëheqje nga funksioni zëvendësdrejtor i NP “Rrugët e Maqedonisë”

Kryetari i Partisë për emancipim të plotë të romëve (PCER), Samka Ibraimovski sot ka paralajmëruar dorëheqjen nga funksioni i zëvendësdrejtorit të Ndërmarrjes Publike për mirëmbajtje dhe mbrojtjen e rrugëve magjistrale dhe rajonale “Rrugët e Maqedonisë” duke sqaruar se ky vendim me pretendimin se si parti nuk u janë plotësuar premtimet për pjesëmarrje në pushtetin ekzekutiv. Ky vendim është marrë pas mbledhjes së sotme të Kryesisë Qendrore të PCER-it të mbajtur në Tetovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle