Evropë SQEvropë.Portal SQ

Samiti i gjashtë Bashkimi Evropian – Unioni Afrikan

Në Bruksel sot do të mbahet Samiti i liderëve evropianë dhe  afrikanë kushtuar  ripërtëritjes së partneritetit dhe rritjen e investimeve në Afrikë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle