0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë: Konfirmohet përkushtimi i plotë dhe i padyshimtë ndaj perspektivës për anëtarësim

Përkushtim i plotë dhe i padyshimtë në perspektivën për anëtarësimin e Ballkanit Perëndimor në Bashkimin Evropian është konfirmuar sot në samitin në Tiranë nga ana e kryetares së Komisionit Evropian, Ursula fon der Lajen, kryetarit të Këshillit Evropian, Sharl Mishel, përfaqësuesit të lartë Zhosep Borrell, komisarit Oliver Varheji, si dhe krerëve të shteteve dhe qeverive të vendeve anëtare të BE-së dhe të Ballkanit Perëndimor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle