0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Samit rinor për ndryshimet klimatike në Shkup

Në Parkun QKM në Shkup sot do të mbahet Samit rinor për ndryshimet klimatike i cili ka për qëllim t’i përfshijë të rinjtë në politikat klimatike dhe ta përforcojë rrjetin rinor për aksion klimatik.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle