0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

“Samit klimatik rinor” në Shkup

- "Samiti klimatik rinor" do të mbahet sot në Kinema Frosina në Qendrën Kulturore Rinore. Qëllimi i samitit është hapja e dialogut ndërmjet të rinjve dhe përfaqësuesve të institucioneve nacionale në tema në lidhje me aksionin klimatik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle