0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Samit i Ballkanit të Hapur: Njohje reciproke e diplomave, bashkëpunim në kulturë, turizëm dhe drejtori tatimore

Liderët e vendeve të "Ballkanit të Hapur", kryeministri Dimitar Kovaçevski, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq në Samitin e Ballkanit të Hapur së bashku me përfaqësuesit qeveritarë të tre vendeve i nënshkruan dokumentet për bashkëpunim në fushën e arsimit, kulturës, turizmit dhe nga fusha e politikës tatimore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle