Kuriozitete SQMagazinë SQ

Sallata ruse në menynë e Samitit në Madrid

Derisa dje prisnin ardhjen e presidentit amerikan Xho Bajden dhe të liderëve tjerë botëror në Madrid, personat zyrtar dhe gazetarëve patën mundësi të shijojnë edhe sallatën ruse në restorantin e përcaktuar për Samitin e NATO-s... Shumica ishin të befasuar dhe dukshëm konfuzë për ofertën ushqimore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle