Futboll SQSport SQ

Sallah bëhet afrikani më efikas në Premier Ligë

Sulmuesi i Liverpulit Mohamed Sallah ka shënuar het-trik gjatë ndeshjes së djeshme kundër Mançester Junajtedit (5:0) në Premier Ligë. Këto janë golat e 105, 106 dhe 107 të egjiptianit në Premier Ligë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle