0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Salivan: Sulmi mund të fillojë në orët apo ditët e ardhshme dhe do të jetë i ekstremisht i dhunshëm

Autoritetet amerikane theksojnë se hapat e Moskës në terren janë në pajtim me përgatitjet për invazion në Ukrainë, shkruan CNN.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle