Botë SQBotë.Portal SQ

Salivan: SHBA këtë javë do të njoftojnë për sanksione të reja kundër Rusisë

SHBA dhe aleatët gjatë kësaj jave do të njoftojnë sanksione të reja kundër Rusisë për shkak të sulmit të saj në Ukrainë, kumtoi mbrëmë këshilltari amerikan për siguri kombëtare Xhejk Salivan.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle