Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Salivan: SHBA-ja është e gatshme që t’i rihetojnë sanksionet kundër Rusisë nëse arrihet marrëveshje mes Moskës dhe Kievit

SHBA-ja është e gatshme që ta shqyrtojnë mundësinë për pezullimin e një numri të madh të sanksioneve antiruse nëse Moska dhe Kievi arrijnë marrëveshje. Këtë e kumtoi Xhejk Salivan, ndihmës i presidentit të SHBA-së për siguri kombëtare gjatë konferencës të organizuar nga Klubi ekonomik në Uashington.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle