Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Salivan premtoi “përkrahje të pakontestueshme” për Ukrainën

Këshilltari amerikan për siguri kombëtare, Xhejk Salivan në takimin e mbrëmshëm në Stamboll me shefin e Kabinetit të presidentit ukrainas, Andrij Jermak premtoi përkrahje të pakontestueshme të Uashingtonit për sovranitetin dhe integritetit territorial të Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle