0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Sali: Të gjitha kapacitetet janë në funksion, ndërsa punonjësit shëndetësorë e japin potencialin e tyre për t’ju ndihmuar të sëmurëve

Ministri i Shëndetësisë, Bekim Sali në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se sot e ka vizituar qendrën për Kovid në Klinikën e Lëkurës dhe të sëmurëve u dëshiroi rikuperim sa më të shpejtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle