0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Sali: Ndryshimet në Komisionin për sëmundjet infektive do të synojnë zgjerimin e përbërjes së tij me profesionistë dhe kuadro të reja

Ndryshimet në Komisionin për sëmundje infektive do të synojnë zgjerimin dhe plotësimin e përbërjes së tij, me kuadër të ri profesional nga disa fusha. Diskutimet janë duke u zhvilluar dhe në këtë drejtim sot kam pasur një takim me kryetarin dhe sekretarin e Komisionit, tha për MIA-n ministri i Shëndetësisë Bekim Sali.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle