Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Saleh është shpallur u.d. president i Afganistanit, bëri thirrje për rezistencë

Nënpresidenti afgan Amrullah Saleh sot është shpallur për ushtrues të detyrës president i shtetit dhe bëri thirrje për rezistencë kundër talebanëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle