Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Sakelaropulu: Fjalët nuk janë të mjaftueshme për të shpreh pikëllimin tim për aksidentin tragjik

Fjalët nuk janë të mjaftueshme për të shpreh pikëllim tim për aksidentin tragjik në Bullgari, shkroi në “Tuiter” presidentja e Greqisë Katerina Sakelaropulu dhe shprehu ngushëllime për viktimat, njofton korrespodentja e MIA-s nga Athina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle