Evropë SQEvropë.Portal SQ

Saakashvili humbi vetëdijen pas shtatë javësh grevë urie në burg

Avokati i ish-presidentit gjeorgjian Mihail Saakashvili, i cili tashmë shtatë javë ka hyrë në grevë urie në burg, sot deklaroi se klienti i tij ka rënë dhe ka humbur vetëdijen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle