Botë SQBotë.Portal SQ

Saakashvili paralajmëron kthimin në Gjeorgji

Ish presidenti i Gjeorgjisë, Mihail Saakashvili ka paralajmëruar plan për kthimin në shtëpi këtë javë, në ditën e zgjedhjeve lokale që të ndihmojë në “shpëtimin e vendit” dhe ka ftuar në protesta paszgjedhore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle