Botë SQBotë.Portal SQ

Ruzhdi në respirator pas operacionit, policia e ka arrestuar sulmuesin

Pas sulmit me thikë, shkrimtari Salman Ruzhdi është shtruar në spital dhe është në oksigjen (ventilator), ku i janë dëmtuar nervat dhe mëlçia.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle