0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rute në Tiranë: Shqipëria ka arritur progres në shumë fusha dhe për këtë meriton hapje të negociatave me Bashkimin Evropian

Kryeministri holandez Mark Rute deklaroi se Shqipëria ka bërë progres në shumë fusha dhe për këtë arsye e meriton hapjen e negociatave me Bashkimin Evropian.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle