0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rute dhe Rama të shqetësuar për situatat në Ballkan, veçanërisht në BeH

- Tensionet në Ballkan, ndikimi i rritur rus dhe kinez në këtë rajon, nevoja për integrimin në BE, iniciativa "Ballkani i Hapur" dhe situata në Bosnje e Hercegovinë janë temat në të cilat biseduan në takimin e sotëm në Tiranë kryeministri shqiptar Edi Rama dhe homologu i tij holandez Mark Rute.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle