0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Rustemi: Çmimi i tarifave rrugore mbetet i njejtë

Tani për tani mbetet i njejtë çmimi i tarifave rrugore në vend, deklaroi sot drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore (NPRRSH), Ejup Rustemi, duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve para fillimit të konferencës. “Siguria rrugore, sfidat dhe masat për rrugë të sigurta”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle