0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ruskovska: Zjarri në autobus filloi në hapësirën e bagazhit që ndodhet mbi rezervoarin e autobusit

Pronari i kompanisë "Besa trans", Bekim Haxhiu, ishte në njërin nga autobusët që po ktheheshin nga Stambolli, si vozitës i dytë, por të gjithë katër autobusët nuk kanë lëvizur në konvoj, por të ndarë, kështu që nuk e kanë parë fatkeqësinë. Këtë e deklaroi shefja e sektorit për krim të organizuar dhe korrupsion, Vilma Ruskovska e cila i ka dëgjuar të gjithë vozitësit e autobusëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle