0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQ

Ruskovska: Hetimi për Dragi Rashkovskin në fazën përfundimtare

Hetimi për ish sekretarin e përgjithshëm të Qeverisë, Dragi Rashkovski është në fazë përfundimtare, thotë shefja e Prokurorisë për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit, Villma Ruskovska në intervistën për Radio Evropa e Lirë (REL).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle