0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ruskoska do ta ankimojë vendimin për suspendimin e saj tek Këshilli i prokurorëve publikë

Prokurorja Vilma Ruskovska do të ankimojë vendimin për suspendimin e saj deri tek Këshillin i prokurorëve publikë. Ruskovska për MIA-n konfirmoi se e ka marrë vendimin dhe se afati për parashtrimin e ankesës është tetë ditë, i cili fillon prej sot.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle