Botë SQBotë.Portal SQ

Rusia testoi 10 raketa të reja hipersonike

Rusia ka testuar raketa të reja lundruese hipersonike Cirkon nga një fregatë dhe dy të tjera nga një nëndetëse, kumtoi Flota veriore ruse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle