Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rusia sërish me rekord të zi në nurmin e të vdekurve nga Kovid-19

Në 24 orët e fundit në Rusi, kanë vdekur 1.028 nga Kovid-19, që është për 1.18 për qind më shumë se një ditë më parë dhe numri më i lartë që nga fillimi i epidemisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle