Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rusia posedon rreth 6000 kokë mbushje bërthamore

Presidenti rus Vladimir Putin deklaroi se kaq “armë të ndryshme shkatërrimi” dhe i paralajmëroi liderët botërorë për “shantazh bërthamor” ndaj vendit të tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle