Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Rusia pohon se cak i sulmeve në Ukrainë është infrastruktura ushtarake

Ministria ruse e Mbrojtjes e Mbrojtjes mohoi se i kanë sulmuar qytetet ukrainase, duke cekur se cak i sulmeve ka qenë infrastruktura ushtarake, mbrojtja ajrore dhe forcat ajrore, kumtoi agjencia shtetërore RIA, transmeton Bi-Bi-Si.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle