0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Rusia pohoi se ushtarët e saj kanë pushtuar dy qytete në Ukrainën juglindore

Moska zyrtare kumtoi se trupat rusë e ndërmorën kontrollin ndaj qyteteve Berdjansk dhe Enerhodar në Ukrainën juglindore, transmetoi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle