Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Rusia paralajmëroi korridor “të hapur dhe të sigurt” për civilët ukrainas që të largohen nga Kievi

Ushtria ruse sot paralajmëroi korridor "të hapur dhe të sigurt" për civilët ukrainas që të largohen nga Kievi, lajmëroi Bi-Bi-Si.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle