Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Rusia nga Kazakistani ka tërhequr më shumë se 2.000 njerëz

Aeroplanë transportues ushtarakë rusë kanë evakuuar më shumë se 2.000 shtetas rusë dhe të huaj nga Kazakistani, kumtoi sot Ministria ruse e Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle