Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Rusia: Ne do të vazhdojmë ta shesim naftën tonë

Kremlini në mëngjes reagoi ndaj vendimit të BE-së, G7-shit dhe Australisë për kufizimin e çmimit të naftës ruse në 60 dollarë për barel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle