Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rusia me tre fluturime nga Afganistani ka nxjerrë më shumë se 200 persona

Rusia sot nga Afganistani ka nxjerrë më shumë se 200 persona, njoftoi DPA, duke shtuar se përveç pasagjerëve nga Rusia dhe Kirgistani, në tre aeroplanët rusë ka pasur edhe studentë afganë që studiojnë në universitetet ruse, kumtoi Ministria ruse e Mbrojtjes.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle