0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Rusia kumtoi për tërheqje të re të forcave të veta rreth Ukrainës

Rusia sot kumtoi se ka filluar të tërheqë akoma tanke dhe automjete të tjera të blinduara nga rajonet në afërsi të kufirit me Ukrainën, pas zbatimit të stërvitjeve ushtarake të cilat shkaktuan shqetësim tek Perëndimi, transmetoi Bgnes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle