Botë SQBotë.Portal SQ

Rusia kërkon ndihmë ndërkombëtare për Afganistanin

Rusia në takimin e sotëm ndërkombëtar në Moskë ka kërkuar mobilizim të ndihmës ndërkombëtare për Afganistanin dhe ka shprehur keqardhje për shkak të vendimit të SHBA-së të mos marrë pjesë në bisedime.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle