0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Rusia ka parandaluar një ndërhyrje për të sabotuar në kufirin me Ukrainën

 Ushtria ruse sot bëri të ditur se ushtarët dhe kufitarët kanë parandaluar një grup për "zbulim të diversionit" që ta depërtojë kufirin rus nga territori ukrainas dhe se pesë persona janë vrarë, lajmëruan mediat franceze.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle