Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Rusia ka filluar proces për bllokimin e dy mediave të pavarura

Rusia ka filluar proces për bllokimin e TV kanaleve të pavarura dhe radio stacionit liberal për shkak të "informacioneve qëllimisht të rreme"për pushtimin rus në Ukrainë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle