0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Rusia iu ndaloi hyrje në vend edhe disa liderëve evropianë dhe kompanive ushtarake

- Rusia sot disa liderëve të tjerë të Bashkimit Evropian iu ndaloi hyrjen në territorin e saj, njoftoi diplomacia ruse, duke shtuar se vendimi është përgjigje e "politikës absurde të kufizimeve të njëanshme nga ana e Brukselit".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle