0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Rusia i kërcënohet Amerikës me “pasoja të paparashikueshme” për dërgimin e armëve në Ukrainë

Moska e paralajmëroi Amerikën se mund të ketë “pasoja të paparashikueshme” nëse Uashingtoni dhe aleatët e tij vazhdojnë të dërgojnë armë në Ukrainë. Këtë e publikoi Uashington post, duke iu referuar burimeve diplomatike ruse në SHBA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle