Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Rusia i gjobit Fejsbukun dhe Telegramin për moshejqjen e përmbajtjes kontestuese

Gjykata e Rusisë e gjobiti rrjetin social Fejsbuk me gjashtë milionë rubla apo 81.350 dollarë amerikanë dhe aplikacionin për mesazhe Telegram me 11 milionë rubla sepse nuk kanë hequr një përmbajtje kontestuese.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle