Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Rusia e pranoi kërkesën greke dhe do të dërgojë mjete ajrore për shuarjen e zjarreve

Me vendim të presidentit të Rusisë Vladimir Putinit, Moska e pranoi kërkesën greke për dërgimin e mjeteve ajrore shtesë në Greqi për shuarjen e zjarreve, kumtoi përmes Tuiterit ambasada ruse në Greqi, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle