Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rusia e dënoi Tuiterin me tre milionë rubla

Gjykata në Moskë sot e dënoi Tuiterin me tre milionë rubla (rreth 37 milionë euro), sepse siç theksohet në arsyetim, ka refuzuar t'i largojë postimet me udhëzime për përgatitje të "koktejeve molotovë" dhe svastikave naziste.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle