0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Rusia do të lejojë inspektorët të vizitojnë centralin bërthamor në Zaporozhje

Udhëheqësi rus Vladimir Putin ka thënë se përfaqësuesit e KB-së do të lejohen të vizitojnë dhe inspektojnë kompleksin bërthamor në Zaporozhje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle