Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rusia dhe Ukraina sot do të shkëmbejnë nga 60 pengje

Rusia dhe Ukraina janë të gatshëm sot të shkëmbejnë nga 60 pengje lufte, tha lideri prorus i Republikës së vetëshpallur Popullore të Donjeckut, Denis Pushilin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle