Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Rusia dhe Ukraina nesër do të negociojnë për armëpushim

Rusia dhe Ukraina do të bisedojnë për armëpushim në negociatat e radhës në kufirin midis Polonisë dhe Bjellorusisë, deklaroi negociuesi i përgjithshëm i Moskës, pothuajse një javë pas invazionit ndaj fqinjit të tyre.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle