0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Rusia dhe Ukraina mbajnë stërvitje ushtarake gjatë tensioneve të mëdha në kufi

Aeroplanët luftarak rus dhe anijet sot në stërvitje ushtarake në Detin e Zi trajnonin kthimin e sulmeve ajrore ndaj bazave të tyre detare, lajmëruan mediat ruse,  ndërsa Ukraina fqinje,  njëkohësisht mban  stërvitje ushtarake në territorin e saj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle