Evropë SQEvropë.Portal SQ

Rusia dhe Turqia së shpejti do të nënshkruajnë marrëveshje të re për dërgesë të C-400

– Rusia dhe Turqia së shpejti mund të nënshkruajnë marrëveshje të re për dërgesë të sistemit kundërraketë rus C-400, deklaroi sot drejtori i përgjithshëm i eksportuesit shtetëror rus “Rosoboneeksport”, Aleksandar Mikejev, në Forumin Ndërkombëtar Ushtarak – Teknik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle